Prostota

Dzięki prostocie obsługi systemu zarządzania treścią dodawanie do stron tekstów i obrazów jest niezwykle łatwe i szybkie, czyli bezproblemowe. Stronami utworzonymi przez nas może zarządzać osoba nie posiadająca żadnego przygotowania specjalistycznego wykazująca znajomość podstawowych funkcji popularnych edytorów tekstów. Dopiero chcąc zrobić cokolwiek więcej czyli niejako modyfikować strony potrzebna jest już szersza wiedza, ale i wówczas oparta na opracowanej przez nas i dostarczanej każdemu P.T. Właścicielowi strony instrukcji obsługi.

Profesjonalizm

Tworząc internetowe strony responsywne przygotowane do poprawnej projekcji na wszystkich dostępnych urządzeniach (monitorach komputerów, laptopach, smartfonach i tabletach) dbamy o ich szatę graficzną. Dlatego najczęściej w prostocie i jednolitości grafiki przejawia się elegancja i artyzm stron przez nas wykonywanych. Dbając o każdy detal dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt spełniał najnowsze standardy tworzenia stron internetowych. To uzyskujemy dzięki profesjonalizmowi obsługi technicznej.

Funkcjonalność

Proponujemy szeroki wachlarz funkcji oraz możliwości rozbudowy strony internetowej zgodnie z indywidualnymi potrzebami P.T. klientów. Pomimo tego, że dla określonych grup odbiorców (np. parafii) pewne elementy stron są standardem nie stosujemy żadnych szablonów. W przypadku stron przez nas budowanych dostosowujemy się do wymagań P.T. Zamawiającego, który w pełni decyduje o wyborze elementów, które chce, aby zostały wykorzystane. Natomiast dzieląc się naszym doświadczeniem chętnie podpowiadamy rozwiązania, które sprawdziły się u innych użytkowników.

Wsparcie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala zagwarantować komfort w administrowaniu stroną. Zapewniając kompleksowe i szybkie wsparcie techniczne oferujemy również pomoc przy redagowaniu i aktualizacji stron. Nasze profesjonalne przygotowanie, a więc znajomość specyficznej tematyki, terminologii itd. sprawia, że tworzone przez nas strony są w pełni poprawne pod względem merytorycznym. Znajomość wszystkich zagadnień związanych z Kościołem pozwala na stwierdzenie: Nam można zaufać!

Bezpieczeństwo

Referencje i opinie, które na życzenie P.T. Właścicieli stron internetowych możemy przedstawić potwierdzą pełne bezpieczeństwo współpracy z nami. Jest to niezwykle istotne z uwagi na powagę i autorytet Kościoła, specyfikę środowiska oraz dobre imię naszych P.T. Zleceniodawców. Wskazać również należy, że bezpieczeństwo stron internetowych nie tylko opiera się na zaufaniu do osoby administratora, ale przede wszystkim na ograniczeniach dotyczących udostępniania danych dostępu (loginu i hasła) do panelu administracyjnego stron. Dlatego nawet w przypadku tzw. osób zaufanych ich grono też powinno być bardzo wąskie, gdyż tylko to gwarantuje, że danych poufnych nie pozna osoba postronna. Natomiast powierzenie nam administrowania stronami powoduje, że dane dostępu, które znamy z uwagi na rejestrację i tworzenie strony nie są nigdzie rozpowszechniane.

 

Close Menu

Zamówienie pakietu EXTRA


WYBIERAM PAKIET EXTRA - 900 PLN / ROK


Zamówienie pakietu PREMIUM


WYBIERAM PAKIET PREMIUM - 750 PLN / ROK


Zamówienie pakietu SUPER


WYBIERAM PAKIET SUPER - 600 PLN / ROK


Zamówienie pakietu STANDARD


WYBIERAM PAKIET STANDARD - 450 PLN / ROK


Zamówienie pakietu BASIC


WYBIERAM PAKIET BASIC - 300 PLN / ROK